RomsisYazılımStokDepo

Mail

info@romsis.com.tr

RomsisYazılımStokDepo

İletişim

+90 212 210 55 24

Romsis Small Business Yazılımı (Mini Market)

Romsis-Stok-Depo

Hızlı Ve Kurulum Kolay Small Business (Mini Market)

Romsis Small Business; hızlı ve kullanışlı satış ekranıyla perakende satış yapan tüm şirketlerin satış işlemlerini kolaylaştırmaktadır. Pratik satış yazılımımız kasa menü, hızlı menü, ana menü olmak üzeri üç bölümden oluşmaktadır. Sıkça satış yapılan ürünler hızlı menü bölümüne kaydedebilir ve burada kasa menü olan pratik satış ekranına hızlıca çağırıp zamanda tasaruf sağlayabilirsiniz. Yapılan satışı bekletebilir, bekleyen satışı geri çağırıp satışı tamamlayabilirsiniz.

Romsis Small Business; ister tek tek isterse de çoklu ürün satışı yapar ve gelen iadeleri kaydını yapabilrisiniz.Ürünler için kategori yönetimi yapabilir, kategorilere göre satış planlaması yapabilirsiniz. Günlük veya iki tarih arasında anında envanter raporu alabilir stoğunuzu anlık görebilirsiniz.

Tek bir ekran üzerinden tedarikçilerinizden mal kabulü yapabilir ve iade süreçlerinizi kontrol edebilirsiniz. Günlük beya iki tarih arasında kasa ve banka hareket raporlarını anında alabilirsiniz.Tartılabilen ürünlerde tarazilerde kilo bilgisini otomatik alabilirsiniz. Birden fazla döviz ile çalışabilme imkanına sahipsiniz.

Romsis Small Business Yazılımımızı Kullanan Bazi Müşterilerimiz

* Ardem Süper Market ( İstanbul Türkiye )

* Sevgi Market ( İstanbul Türkiye )

Romsis yazılım olarak tekliflendirme aşamasında tüm referanslarımızın tam listeli halini müşterilerimizle paylaşıyoruz.