RomsisYazılımStokDepo

Mail

info@romsis.com

RomsisYazılımStokDepo

İletişim

+90 212 210 55 24

Ücretsiz Demo Sunumu

Uzak bağlantıyla ücretsiz canlı sunum yapmaktayız.

DEMO TALEP ET

Bizden Haber Alın


Çözüm Ortaklarımız

Size yakın çözüm ortağımızı bulabilirsiniz.

İNCELE

Bizden Kareler

Romsis

Bizi Tercih Edenler

Romsis

Flormar Kozmetik Tüm Depo Sayım Süreçlerinde Romsis Cloud Sayım Yazılımımızı Kullanmaktadır.

2019 yılının son çeyreğinde Flormar Kozmetik tüm depo sayım aksiyonlarının gerçekleştirilmesi,sayımdan sonra sonuçların kontrlü, geçmiş sayımlarla karşılaştırılması,analiz ve raporlanmaasını Romsis Cloud Sayım Yazılımımız ile gerçekleştirmektedir.

Romsis-Stok-Depo

Romsis Depo Stok Yazılımı

Romsis-Stok-Depo

Romsis Depo Takip Kontrol Yazılımı özellikleri; Sınırsız satır görüntüleme alanına sahip el terminallerini mümkün olduğu kadar basit ve erişilebilir kılmak ; Bunun için depo çıkış ve mal kabul ekranlarımızda ihtiyaç duyulan verilere pratik veri ekranlarıyla ulaşılabilmektedir. Satın alma modülü : Satın alma siparişi , Satın alma irsaliyesi ve satın alma faturası seçeneği ile tüm satın alma fişleri parmaklarınızın ucunda. Satış ve dağıtım modülü : Satış siparişi, satış irsaliyesi , satış faturası ile tüm satış süreçleri parmaklarınızın ucunda. Ürünler için ortalama ve son tanımlı saın alma fiyatını görebilme. Depo Yönetim modülü : Ambar transfer fişi, üretimden giriş fişi, sarf fişi, fire fişi ile tüm ürün yönetimi parmaklarınızın ucunda. Romsis Business Solution olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz depo takip kontrol yazılımımız el terminali ve mobil versiyonlarıyla daha esnek, daha kolay, daha basit kullanıcı ekranlarıyla ihtiyacınızı karşılamaya yönelik bu ürünü geliştirdik. Ürünümüz sahada kullanılan bir çok ticari muhasebe yazılımlarıyla %100 entegre çalışmaktadır

İNCELE

Romsis Cloud Web Tabanlı Depo Sayım Yazılımı

Müşterilerimiz Romsis Cloud Depo Sayım yazılımımızla şirketlerine ait depoları belirli periyotlarda ya kendi personellerine ya da bağımsız sayım firmalarına saydırmaktadır. "Depodakiler yine yanlış mal saymış, depo daki sayım yine yanlış. " Diyorsanız çözüm Romsis web tabanlı depo sayım yazılımında. Sayım sonunda Romsis'den aldıkları sayım verilerini raporarla analiz ederek hem kullandıkların ticari programlarında muhasebe kaydı oluşturmakta hem de sayımlarını karşılaştırmalı olarak analiz ölçümlendirme yapmaktadır.

İNCELE
Romsis-Stok-Depo

Romsis Small Business Yazılımı (Mini Market)

Romsis-Stok-Depo  

Romsis Small Business; hızlı ve kullanışlı satış ekranıyla perakende satış yapan tüm şirketlerin satış işlemlerini kolaylaştırmaktadır. Pratik satış yazılımımız kasa menü, hızlı menü, ana menü olmak üzeri üç bölümden oluşmaktadır. Sıkça satış yapılan ürünler hızlı menü bölümüne kaydedebilir ve burada kasa menü olan pratik satış ekranına hızlıca çağırıp zamanda tasaruf sağlayabilirsiniz. Yapılan satışı bekletebilir, bekleyen satışı geri çağırıp satışı tamamlayabilirsiniz.

İNCELE

Romsis Chef Restoran Yazılımı

Adisyo; cafe ve restoran operasyonlarınızı, herhangi bir cihaz üzerinden yönetebileceğiniz, basit ve kullanımı kolay, bulut tabanlı POS sistemidir. Sade ve Basit arayüzüyle programı hiç zorluk çekmeden öğreneceksiniz. Ayrıntılara takılı kalmadan tek panelden tüm işlerinizi yapabileceksiniz.

İNCELE
Romsis-Stok-Depo  

Neden? Romsis Retail Pro Yazılımı kullanmaliyim?

Romsis-Stok-Depo  

Pratik ve hızlı veri işleme becerisi, zamandan tasarruf imkânı. Birden fazla mağaza ile entegre çalışma imkânı, mağazalar arası stok girme imkânı. Mağaza ve bölge indirimleriyle mağazalarda yapılan satışlarda birden fazla kampanya tanımlayabilme imkanı. Müşteriye tanımlı sadakat kartlarınızı rahat ve hatasız kullanabilme. Romsis stok ve depo yönetim yazılım ile tam entegrasyon imkanı var.

İNCELE

Romsis İnFlight PRO

Romsis Business Solution olarak, uçak içi satış yapan şirketlerin ihtiyacına çözüm sunmak için ”Romsis Inflight” yazılımını geliştirdik. Bu yazılımız içinde satın alma,depolar arası transfer,el terminaliyle Romsis depo kontrol , mağaza satış ,B2B entegrasyon sistemi, finans ve gümrük sistemini barındıran geniş kapsamlı global yazılım çözümümüzdür. Inflight şirketleri yazılımızdaki satın alma modülüyle sipariş,proforma ve faturalama ve beyaname işlemlerini gerçekleştirerek ihtiyaç duyduğu verilerin pratik şekilde rapor dökümünü alabilirler.Romsis Depo El terminali modülüyle depolar arası ürün sevkiyatlarını rahatlıkla yapabilirler.Müşterimizin mağazası varsa eğer satışlarını romsis modül üzerinden yapıp satış fişlerini ve raporlarını dökebilirler.İnternet üzerinden satış sitesi varsa eğer “Romsis B2B Entegre” modülü ile tam entegre ederek internete aldığı sipariş ve satışları rahatlıkla kullandığı romsis inflight yazılımına aktarabiliyoruz. Aynı şekilde yazılım üzerinden web sayfasına ihtiyaç duyduğu verileri gönderebiliyoruz.

İNCELE
Romsis-Stok-Depo  

Romsis Saha Satış Yazılımı Bazı Temel Özelikleri

Romsis-Stok-Depo  

Romsis Saha Satış Yazılımı el terminali içinde satışların pratik ve kolay şekilde yapıldığı mobil satış yazılımıdır. Windows masasütü ve web platformlarındaki uygulama ektensitiyle parametrik yönetim raporlama analiz işlemlerinin rahatlıkla hızlı şekilde yapılmaktadır. Talep edildiği zaman müşterilerimizin kullandığı ticari muhasebe programlarına entegre eidlmektedir. Hızlı satış yapabilmek için pratik satış ekranları. Ürün en son müşteriye kaç adet ve hangifiyatan satıldığını görebilme. Anlık stok miktarlarını ve satış fiyatlarını kontrol edebilme. Ürünler için ortalama ve son tanımlı saın alma fiyatını görebilme. Hızlı stok ve cari arama seçenekleriyle kolay kullanım imkanı.Yaptığımız projelendirme sonrasında müşterimizin ihtiyacı doğrusunda analiz çıkarıyoruz. Analiz sonrasında müşterimizin kullanacağı yazılımı müşterilerimizin operasyonel farklılıklarına göre geliştiriyoruz.Yazılımı geliştirmeyi bittirdikten sonra testlerimizi müşterimizle birlikte yapıyoruz.Yani geliştirmemizi müşteri odaklı yapıyoruz.Satış sonrası destek ekibimizle teknik sorunlarında yanındayız..

İNCELE