RomsisYazılımStokDepo

Mail

info@romsis.com.tr

RomsisYazılımStokDepo

İletişim

+90 212 210 55 24

Romsis Restoran Kafe Temassız QR Menü

Romsis-Stok-Depo

Romsis Restoran Kafe Temassız QR Menü Yazılımı özellikleri;

Pandemi dönemi ile birlikte tüm işletmeler gibi kafe ve restoranların iş akış süreçlerinde ciddi değişiklikler meydana geldi. Romsis yazılım olarak bu değişikliklere geliştirdiğimiz yeni yazılımlarla kafe ve restoranların daha iyi uyum sağlamasını sağlamaktayız. Bu kapsamda Romsis Chef QR Menü yazılımımızla kafe ve restoranlar masa düzenini ve menülerini sistemimize yüklemektedir.Mekana gelen müşteriler oturdukları masada Romsis QR Menü uygulamamızı Android ve Ios işletim sistemli mobil cihazlarında idirip masa barkotunu okutarak sipariş vermekte ve sipariş mutfağa ve kasaya otomatik düşmektedir.

Bulaşıcı Hastalık Önleme : Uygulamamız sayesinde müşteri ile restoran çalışanları arasında yakın temas olma ihtimali azaltılarak bulaşıcı hastalıkların yayılması önlenmektedir.

Bulut Teknolojisi : İstediğiniz yerden istediğiniz zaman sistemimize giriş yaparak yönetebilir ve raporlarınızı alabilirsiniz.

Kullanım : Kolay kullanım,verilerinize istediğiniz zaman ulaşma ve raporlarma imkanı sunmaktayız.

Masraf / Menü : Baskı kağıt masrafından kafe ve restoranları kurtarıyor ve prestijli dijital menü ye kavuşturuyoruz.

İos, Android ve Windows Desteği : Garsonlar Android veya Ios cihazlarında Romnet Garson uygulamamızı indirerek kendileride online olarak müşteri siparişlerini alabilmektedirler. 

Otomatik Sipariş Oluşturulması : Müşteriler mobil yazılımımız üzerinden okutukları masa barkodu ile seçim yaptıkları menü üzerinden otomatik sipariş düşmektedir.

İşletmenize Özgü Masa Yapısı Oluşturulması : Bulut sistem üzerinde işletmenize özgü masa düzeninizi rahatlıkla oluşturabilir yada excel ile otomatik oluşturabilirsiniz.