Romsis logo
Romsis logo

Romsis Akademi


Romsis Stok Depo Yaızlımı
Romsis Akademi

Türkiye’de Kurumsal ve KOBİ kategorilerindeki tüm işletmeler özellikle; değişen yasal süreçler ve standartlar, yeni teknolojiler ve rekabet koşullarının getirdiği yeni iş yapma biçimleri, Akademik/teorik kavramların iş pratiklerine dönüştürülmesi ve iş süreçlerinin iyileştirilmesi, pazara yeni giren ve işletmelerin kullanımına sunulan ürünlerin, hizmetlerin öğrenilmesi ve değerlendirilmesi konularında rekabet güçlerini korumak amacıyla sürekli ve düzenli olarak eğitimlere, bilgilendirme seminerlerine, toplantılarına ihtiyaç duymaktadırlar.Bu amaç ışığında Romsis Akademi olarak sürekli eğitim faaliyetleri düzenleyerek katma değer üretmeye devam ediyoruz.

Romsis Stok Depo Yaızlımı
Romsis Yazılım Destek Hizmeti

Romsis kullanıcılarına yönelik destek ve eğitim hizmetleri, Romsis Akademi ve Yetkili Romsis İş Ortakları tarafından sağlanmaktadır. Kullanıcıların bilgi altyapılarında meydana gelen sorun ve ihtiyaçlara anında çözüm geliştirmek amacıyla sunulan bu hizmetler, Proje Danışmanlığı, Kullanıcı Eğitimleri, Uzak Bağlantı, Yerinde Destek, Tele-Destek, Veri Bakımı ile Network ve Veritabanı Danışmanlığı olmak üzere geniş bir yelpazede uygulanmaktadır.

Romsis Stok Depo Yaızlımı
Tele-Destek Hizmeti

Romsis çözümlerine yönelik telefonla desteği içeren Romsis Tele-Destek hizmeti, Romsis kullanıcıları ve Romsis İş Ortakları'na yönelik olarak Teknik Destek Uzmanları tarafından sunulmaktadır. Cumartesi , Pazar günleri hariç diğer günler, 09.00-19.00 saatleri arasında uygulanmaktadır. Romsis kullanıcıları, Tele-Destek Sözleşmesi imzalayarak Romsis Merkez'den telefonla destek alabilirler. Detaylı bilgi için +90(212) 210 55 24’i arayabilirsiniz.

Romsis Stok Depo Yaızlımı
Rom Lisans Nedir? Neden almam gerekiyor?

Rom lisans yani diğer ismi ile yazılım sigortasıdır ve Romsis yazılım tarafından marka kullanım bedeli amacıile müşterilerine sunulur. ROM lisansı alınan Romsis yazılım ürünleri ile ilk yıl ücretsiz olarak sunulur. Takip eden seneler içinde her yıl yenilenmesi gerekmektedir.

Yenilenmediği taktirde aşağıda yer alan durumlarda geçmiş yılardaki alınmayan ROM lisansları geriye dönük olarak alınmak zorundadır.

  • 1. Romsis markasına ait ürünler için her yıl alınan yazılım sigortası ve marka kullanım bedelidir.
  • 2. Kullanılan Romsis yazılım ürünlerinin güncel versiyonlarını elde edebilmeniz için güncel ROM lisansına sahip olmanız gerekir.
  • 3. Entegrasyon setlerinin devamlılığı için alınması zorunludur.
  • 4. Yeniden kurulum, kullanımla ilgili destek veya veri tabanı kullanımı ile alakalı sorunlarda gerekli müdahale edilmeden önce Rom lisans alınması zorumludur.
  • 5. Yıllık bakım anlaşmasını yeniletmeden Romsis ürünlerini kullanan müşterilerimizde olası bir destek, versiyon güncelleme veya veri ile ilgili taleplerinde gerekli destek verilmeden önce Rom lisans bedeli alınır.

Romsis yazilim ürünlerini kullanan müşterilerimiz için Rom lisans yazilim sigortasidir. Gincel versiyonlarin alinarak yazilimlarin güncel tutulmasi daha sağlıklı ve pratik kullanim için çok önemlidir.Romsis yazılım olarak yazılımlarımızı dünya standartlarında tutmaya çalışıyor ve en güncel teknolojileri kullanarak geliştirmelerimizi yapıyoruz. Müşterilerimizide dünya ölçeklerinde Romsis ürünlerini kullanmalarını sağlayarak bu deneyimin sürekliliğini sağlamaktayız.

Romsis Stok Depo Yaızlımı
Veritabanı ve Sistem Danışmanlığı

Romsis ürünlerinin genel ve işletmeye özel performans kriterlerine uygun çalışmasını sağlamak amacıyla Network ve Veritabanı Uzmanları tarafından sunulan, sistemin bir bütün olarak üzerinde koştuğu altyapı bileşenlerinin tamamını kapsayan teknik destek ve danışmanlık hizmetleridir.

Romsis Stok Depo Yaızlımı
Romsis Müşteri Eğitimleri

Romsis, uzun yıllardır üniversitelerle, lise ve meslek yüksek okulları ile faaliyetler yürütmekte ve müşterileri olan son kullanıcılara yönelik eğitimler düzenlemektedir. Yıllara yayılan bu çalışmalar sayesinde de bugün, Romsis kullanan müşterilerin kullanım etkinliği ve personel yetkinliği artırılmaktadır. Böylece müşterilerimizin daha sağlıklı süreçlerini yönetmeleri sağlanmıştır.

Romsis Stok Depo Yaızlımı
Romsis Çözüm Ortağı Eğitimleri

Romsis İş Ortakları’na ve Rom Uzmanı adaylarına yönelik hazırlanan, deneyimli ve uzman kadrolar tarafından verilecek eğitimlerle katılımcılara, Romsis Çözümleri ve kişisel gelişim konularında detaylı eğitim alma şansı sunulmaktadır. Bu eğitimlerle de katılımcılar, Romsis ürünleri konusunda kendilerini geliştirirken, kişisel gelişimlerine de yatırım yapma imkanı bulmaktadırlar.