romsis Depo & üretim süreçlerinizi etkili şekilde yönetip maliyet ve zaman tasarrufu sağlayın!

romsis Ürünümüz müşterilerimizin depo içersindeki stok yönetimini sağladığı gibi üretim planlama, iş istasyonu kontrolü ve üretim süreçlerinin kontrolünü ve sürdürülebilirliğini sağlamaktadır. İster windows işletim sisteminde kullanın, ister cloud platformda kiralayarak kullanın, istersede kendi IIS'inizde yani iç serverınızda bağlı olarak web den kullanabilirsiniz.

romsis Depo yönetim süreçleri (wms) tedarik zincirinde ham maddenin bitmiş ürüne dönüşmesi sürecinde önemli bir basamakdır.

romsis Romsis olarak depo yönetimi süreçlerinde ihtiyaç duyulan ürünlerin ve depolama alınlarının verimli kullanılması sağlamaktadır.Kaliteli,hızlı ve verimli süreç yönetiminden ödün vermeyerek müşterilerin zaman ve maliyet tasarrufunu maksimize etmesini sağlamaktadır.

romsis Romsis, MRP Üretim süreçlerinde her ölçekten ve her sektörden müşterilerinin tüm verileri ve süreçlerini uçtan uca yönetmesini sağlıyor. Üretim planlamadan üretime tüm süreçlerinizi etkin kontrol ve veri güvenilirliği sağlayarak zamandan ve maliyeten tasarruf sağlayarak daha fazla verimlilik elde etmenizi sağlıyoruz. Müşterilerimize operasyonel süreçleri otomatik hale getirip iş yükünü de önemli ölçüde azaltarak zaman tasarrufu kazandırıyoruz.Romsis üretim süreçleri çalışan memnuniyetini, süreçlerin daha etkin yönetimi de müşteri memnuniyetini artırıyor.

romsis
romsis Depo & üretim süreçlerini detaylı olarak inceleyecek olursak ihtiyacınız olan bir çok fonksiyonu bünyesinde barındıran yazılımımız depo ve üretim süreçlerinizde verimliliği artırmaktadır. .
romsis  Stok Yönetimi
Romsis Cloud WMS ile artık, deponuzdaki tüm stoklu envanter hareketlerinizi anlık kontrol altında tutun ve gerçek stokunuzu her zaman bilin. Raf bazlı stok bilgisine gerçek zamanlı hâkim olun. Raflarınızı veya alanlarınızı nasıl isterseniz öyle adresleyin, sınırsız adresleme seçeneklerimizle, iç içe veya geniş bir alan içerisinde birçok farklı adres oluşturmanız sadece birkaç tuşla mümkün. Aynı zamanda ürünleriniz için istediğiniz kadar birim belirtebilirsiniz. 1 adet ürününüzü ister bir kutu ister bir palet olarak stoklarda tutun, ana birim olarak toplam stoklarınızı ve birim bazlı stoklarınızı tek bir ekranda görüntüleyin. Barkod okuma ile gerçekleştireceğiniz stok giriş / çıkış işlemlerinde hata oranını sıfıra indirin. Stoklarınızı ister minimum ister maksimum seviyeler belirleyerek depo alanlarınızı ve iş akışını daima kontrol altında tutun.
romsis  Depo Stok Sayım
Genel depo sayım modülü ile sipariş almaya ara vermeden depo sayımınızı gerçekleştirin. Depo sayımınıza başladığınız andaki stok adetleri üzerinden sipariş alınır ve stok güncellemeleriniz aktif olarak çalışır. Depo sayımını külfet olmaktan çıkarın ve kısa süre içerisinde işlemlerinizi tamamlayın. Barkod okuyucularınızla saydığınız ürünleri, sayım emri içerisinde takip edin, stokları güncellemek için bir buton tuşlamanız yeterli olacaktır. İster mevcut stok üzerine ek bir sayım yapın, isterseniz tüm mevcut stoku saydığınız rakamla güncelleyin, üstelik bütün geçmiş sayımlarınızı da kontrol etme ve raporlama seçeneğiniz mevcut.
romsis  Deponuz ile İlgili Tüm Raporlara Ulaşın
Depo stok miktarı, sipariş miktarı, bekleyen siparişler, oluşturulan iş emirleri ve tüm bunların tamamlanma yüzdesini anında görün. çalışan performansı gibi birçok veriye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın. Depo operasyonunuzu matematiksel veriler ile yönetin. Maliyetlerinizi azaltın, performansı arttırın.
romsis  Görev Emirleri
Satın alma, satış, transfer, sayım, giriş, çıkış bütün isteklerinizi görev olarak personel atamalarıyla paylaşın, görevlerinizin durumlarını kontrol edin, zamanlama hesabıyla görevlerin ne zaman proses başlangıcı olduğunu tespit edin, işleyişteki çarklara yenilerini eklemek veya çarkları onarmak sizin elinizde olsun.
romsis  İş Emirleri
İstediğiniz ürün için anında iş emri oluşturarak istasyonda otomatik oluşmasını sağlayın, öncelik belirtin ve sistemi bozmadan en uygun zaman için sıraya alın. Geçmişte yapılmış bütün üretimleri takip edin, üretilen malzeme için tüketilen malzemeleri inceleyin, yetkili personellerinizle isterseniz bu tüketilen malzemelere müdahale edin ve stoklarınızın tüketim sonrası bozulan dengesini sayıma ihtiyaç duymadan düzeltin.
romsis  MRP
Üretim sahasındaki istasyonlarınızı ve iş merkezlerinizi oluşturun, ürünlerin iş merkezlerindeki yol hareketini belirleyin. Bu sayede ürünlerinizin hareketini sürekli hale getirin. İstediğiniz istasyonu istediğiniz iş merkeziyle bağlantılı hale getirin. İstasyonlarınızda çalışan personellerinizi ekleyin. MRP ( Malzeme ihtiyaç Planlaması) yapmak istediğiniz ürün, istasyon veya siparişleri seçin, sadece bir butona basın ve bırakın Romsis Cloud MRP modülümüz ihtiyacınız olan her şeyi sizin için yapsın. MRP daha siz ürünlerinizi seçtiğiniz anda stoklarınızı, mevcut görevlerinizi kontrol etmeye başlayacaktır. Sizi saatlerce beklemenize gerek duymadan dakikalar içerisinde öneri listelerini sizlere sunar. Bunlar;
  • İş emri görev önerileri
  • Satın alma görev önerileri
  • Depolar arası transfer görev önerileri
romsis  Üretim
Üretim bölümlerinize gönderdiğiniz görevleri üretim ekranlarında kolayca takip edin, isterseniz üretim görevlerine öncelik sırası verin, ekranlarda ilgili görevlerin ne kadar zaman süreceğini ve üretmek için yeterli miktar olup olmadığı bilgisini anında görün ve dilediğiniz zaman tek bir tuşla üretimi başlatın. Üretim bilgilerini ve üretimin bitiş saatini bildiren bir çıktıyla ilgili işi belgeleyin. Üretim tamamlandığında da ekranların yanında bulunan barkod okuyucularla çıktıyı okutun, başka hiçbir bilgiye gerek kalmadan üretim yaptığınız iş ekranınıza gelsin. Miktarları belirtin ve üretimi tamamlayın. Ürünler üzerinde bulunan rotalama yöntemi sayesinde üretim tamamlandığında sıradaki istasyona otomatik olarak iş düşsün ve ürünleriniz hızlı bir şekilde yeni iş için sırasını alsın.
romsis  Paketle
Tek bir paketleme istasyonunuzda tekli, çoklu ve toptan siparişlerinizi kolayca paketleyin. Ürün veya ayrıştırma göz barkodundan siparişi bulan akıllı paketleme kurgusu ile en hızlı paketleme deneyimine kavuşun. Otomatik fatura aktarım, kargo çıktısı ve tek bir barkod okuma ile paketiniz hazır hale gelsin.
romsis  Çalışan KPI ile Performans Takibi Yapın
Çalışan performansınızı anlık ve geçmişe dönük bir şekilde analiz edin. Hedeflerinizin neresinde olduğunuzu görün. Çalışanlarınızın ve iş planlarınızın doğruluğunu takip edin, KPI ve Prim sisteminize raporlamaları entegre edin ve izlenebilir bir performans politikası oluşturun.
romsis  Satın alma
Birimler tarafından oluşturulan ihtiyaç listelerini kontrol edin, onayladığınız talepler için teklif alma modülümüzle kolayca teklifleri alın, sadece cari seçimi yapın ve teklifi gönderin, Romsis Cloud ilgili cariye bir link göndererek teklif alanları doldurulmasını sağlasın, Teklifleri toplama sekmesinde de tedarikçilerden gelen tekliflerinizi kontrol edin, karşılaştırın, geçmiş tekliflere ve mevcut birkaç teklifle kıyaslayın, onayladığınız teklifi de sipariş olarak işaretleyin. Onaylanan teklif tedarikçinize bilgi olarak gönderilsin ve süreç işlemeye başlasın, belirlediğiniz kısıtlarla teslim zamanı yaklaşan ürünlerin raporlanmasını ve tedarikçiye otomatik bildirimler gitmesini sağlayın. Bütün kontrol parmaklarınızın ucunda olsun. Romsis Cloud Satın alma modülü sizin için her şeyi kolayca yönetsin.
romsis  Mal Kabul
Ürün talebinizden başlayarak mal kabul süreçlerinin tamamını Romsis CLOUD ile kolay yönetilebilir bir hale getirin. Siparişleriniz için mal kabul görevleri içerisinden ilgili ürünü bulup kontrol sonrası barkodlarınızı oluşturun ve ürünleri stoklarınıza alın ister bir depoya ister depo içerisindeki bir adrese ürünlerinizi sevk edin ve yerleştirin. Ürünler stoklarınıza girmeden önce ister sanal ister gerçek depolarla bu süreci yönetin ve stoklarınızın her zaman canlı ve doğru kalmasını sağlayın.
romsis  Maliyet
Bütün sistemi ele alan ve maliyet parametreleri sonrasında size ister birim ister istasyon isterseniz bölüm bazlı maliyet bilgilerini aktaralım. Hedeflerinizi ve bu yolculuktaki bütün mali raporlamalarınızı tek bir ekranda size gösterelim, üretim görevleri gönderdiğinizde o görevin size yansıyacak maliyetini bildirelim, Gelir-gider tabloları ve ürün bazlı kar-zarar tablolarıyla ürünlerinizdeki yapılması gereken ARGE faaliyetlerini size önerelim, personel bazlı çalışma performansları ile maliyet bağlantısı yaparak personellerinizin size maliyetteki katkılarını raporlayalım. Maliyetleriniz her zaman parmaklarınızın ucunda olsun.
romsis  Size Özel
Uzman Ar-Ge ekibimizle istediğiniz geliştirmeleri analiz ederek sizlere en iyi çözümleri üretiyor ve sunuyoruz. Siz düşünün, biz gerçekleştirelim.
romsis  Romsis MP Müşteri Sipariş Yazılımı
Android ve ios cihazlar üzerinde çalışan yazılımımız sahada online olarak müşteri siparişlerinizi toplamanıza ve anında merkeze iletip kontrolü sevkiyat yapmanıza olanak sağlar. Master platform ürünümüz ile entegre çalıştığı için müşteri siparişlerinizi anında görebilir stok değerlerinize anında ulaşabilirsiniz. Böylelikle daha müşteri yanındayken satıcılarınız depo stok durum bilgisini müşterilerinize verebilir. Sahada satıcılarınızın müşteri ziyaretlerinde bazen dakkikaların bile önemi vardır. Mümkün olan en kısa sürede en pratik şekilde siparişi alıp başka bir müşteriye yetişme durumlarıyla karşı karşıya kalabilmektedir. Müşteri satışlarının hayati bir öneme sahip olduğu günümüzde satıcıların elerini güçlendirmemiz gerekiyor. Bunu yaparkende sarf malzeme sarfiyatını ortadan karldırıp dijitaleşmeyi planladık. Kağıt masrafı yapmadan sahada alınan siparişlerin android veya ios cihazlar üzeridne çalışan mp yazılımımız ile işlenerek anında merkeze iletilmesi sağlanmaktadır. MP yazılımımız master platform yazılımımız ile entegre çalışmaktadır. MP yazılımımızdan gelen müşteri siparişleri master platform yazılımımıza anında gelmekte ve burada depo personelerine atanarak kontrolü şekilde ilgili müşteriye sevkiyatı sağlanmaktadır.

 

Demo Talep Et

romsis  YALIN ÜRETİM

romsis ÜRETİMDE ZAMAN VE PARA VERİLMİLİĞİ

romsis Makine Verilerinin Takibi

Yalın Üretim, ürün ve hizmet yaratma sürecini israflardan arındırıp sadeleştirerek sunulan değeri mükemmelleştirmek ve bu yolla firma karlılığını arttırmak amacını taşıyan kavram, sistem ve teknikler bütünüdür. Yalın düşüncede israf, bilinen anlamının ötesinde müşteri açısından bir değer oluşturmayan, müşterinin fazladan bedel ödemeyi kabul etmeyeceği her şeydir. Tasarımdan sevkiyata tüm ürün/hizmet yaratma aşamalarındaki her türlü israfın (hatalar, aşırı üretim, stoklar, beklemeler, gereksiz işler, gereksiz hareketler, gereksiz taşımalar) yok edilmesi ile maliyetlerin düşürülmesi, müşteri memnuniyetinin arttırılması, piyasa koşullarına uyum esnekliğinin kazanılması, nakit akışının hızlandırılması hedeflenir.


romsis

romsis DEPO & ÜRETİM YÖNETİMİ

romsis Depo stok ve üretim takip yazılımımız

romsis Kontrollü mal kabul, sevkiyat planlamadan sevkiyat aksiyonuna, ambar transfer, depoların adreslemesi, ürün barkotlaması, lot takibi başta olmak üzeri tüm wms süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Ayrıca üretim reçeteleri, üretim emirleri, iş istasyonu takip, tedarik yönetimi, ihtiyaç planlamasından üretim süreç analizine ve verimlilik ölçümünü yönetebilirsiniz.

romsis DEPO & ÜRETİM YÖNETİMİ

romsis DETAYLI İNCELE  

romsis

romsis INFLIGHT

romsis Romsis inflight uçak içi satış yazılımı

romsis Dünyada en büyük inflight yazılımı olan Romsis Inflight yazılımı ile uçak içinde yapılan satışlarınızı yönetebilir, gümrüklü gümrüksüz operayonlarının sürekliliğini sağlayabilir, para öldürme ekranıyla birden farklı para birimlerinde satışlarınızı net görebilir, geniş rapor ve analiz ekranlarıyla karlılığınızı net görebilirsiniz. Ayrıca birçok farklı diz desteğiyle operasyonlarınızın olduğu tüm ülkelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

romsis INFLIGHT

romsis DETAYLI İNCELE  

romsis

romsis Romsis RFID Depo Stok Yönetim Sistemleri

romsis Depo Yönetim Sisteminde RFID

romsis Bir WMS ile birlikte RFID, toplama, tedarik zincirleri, kontrol, teslimatın daha iyi yönetilmesine yardımcı olan, mal girişini ve diğer birçok işlem akışını kapsayan ve Depo yönetim sistemine görünürlüğü iyileştirerek maliyeti azaltan ve karı artıran mükemmel bir gerçek zamanlı iş aracıdır.

romsis Romsis RFID

romsis DETAYLI İNCELE