StokBar – Depo ve Üretim Yönetimi

Sınırsız satır görüntüleme alanına sahip el terminallerini mümkün olduğu kadar basit ve erişilebilir kılmak; Bunun için depo çıkış ve mal kabul ekranlarımızda ihtiyaç duyulan verilere pratik veri ekranlarıyla ulaşılabilmektedir.Satın alma modülü : Satın alma siparişi, Satın alma irsaliyesi ve satın alma faturası seçeneği ile tüm satın alma fişleri parmaklarınızın ucunda.Satış ve dağıtım modülü : Satış siparişi, satış irsaliyesi, satış faturası ile tüm satış süreçleri parmaklarınızın ucunda.Depo Yönetim modülü : Ambar transfer fişi, üretimden giriş fişi, sarf fişi, fire fişi ile tüm ürün yönetimi parmaklarınızın ucunda.Sizde aşağıda ki cümleleri çok sık kullanmaya başladıysanız henüz Romsis Yazılım stok ve depo yazılımını kullanmıyorsunuzdur;

 

Master Platform

 

Romsis RFID Depo Stok Yönetim Sistemleri

RFID Stok depo yazılımı

RFID (radyo frekansı tanımlama), bir ürünün kablosuz benzersiz seri numarası biçiminde kimliği ileten bir sistemdir. RFID tabanlı Depo Yönetim Sistemi, depo yönetiminin verimliliğini artırmaya ve teslimat ve teslim alma işlemlerinin hızlı bir şekilde kendi kendine kaydedilmesine yardımcı olur.

Romsis FRID Sistemleriyle depo verimliliğini artırın.

Tedarik zincirinde depo sistemlerinin ve tesislerinin kontrolü ve planlaması gibi daha karmaşık hale geldi. Depolama, sipariş durumu, stok depolama, sıralama, kağıt işlemleri, yükleme/boşaltma, döngü sayımları ve müşteri hizmetleri gibi rutin lojistik işlemleri gerçekleştirmek için sıklıkla gereklidir. Pahalı depo alanının yetersiz kullanımı, sevkiyat ve teslim alma sırasında ürünün yanlış tanımlanması, manuel hatalar, öğelerin depoya yerleştirilmesi, üretkenliği ve karlılığı etkileyerek kuruluşun kayıplarına ve itibarına neden olur.

Bir WMS ile birlikte RFID, toplama, tedarik zincirleri, kontrol, teslimatın daha iyi yönetilmesine yardımcı olan, mal girişini ve diğer birçok işlem akışını kapsayan ve Depo yönetim sistemine görünürlüğü iyileştirerek maliyeti azaltan ve karı artıran mükemmel bir gerçek zamanlı iş aracıdır.

Depo Yönetim Sisteminde RFID Çözümünün Avantajları:

  • Güçlü üretkenlik kazanımları
  • Yeniden etiketleme maliyetlerinin ve çabanın ortadan kaldırılması
  • İşlemi tamamlama süresinde azalma
  • Etiketlenen mallar ve konteynırlar üzerindeki verilerin esnekliği, aynı etiket kullanılarak tanımlanabilir ve izlenebilir.
  • Geri dönüştürülebilir etiketler için herhangi bir aşamada RFID etiketleri hakkında yeniden yazılabilir bilgiler.
  • Saniyeler içinde veri yakalama