Romsis logo
Romsis logo

......

In-flight Uçak İçi Satış Yazılımı

romsis Romsis Business Solution olarak, uçak içi satış yapan şirketlerin ihtiyacına çözüm sunmak için ”Romsis Inflight” yazılımını geliştirdik. Bu yazılımız içinde satın alma,depolar arası transfer,el terminaliyle Romsis depo kontrol , mağaza satış ,B2B entegrasyon sistemi, finans ve gümrük sistemini barındıran geniş kapsamlı global yazılım çözümümüzdür.Inflight şirketleri yazılımızdaki satın alma modülüyle sipariş,proforma ve faturalama ve beyaname işlemlerini gerçekleştirerek ihtiyaç duyduğu verilerin pratik şekilde rapor dökümünü alabilirler.
romsis Romsis Depo El terminali modülüyle depolar arası ürün sevkiyatlarını rahatlıkla yapabilirler.Müşterimizin mağazası varsa eğer satışlarını romsis modül üzerinden yapıp satış fişlerini ve raporlarını dökebilirler.İnternet üzerinden satış sitesi varsa eğer “Romsis B2B Entegre” modülü ile tam entegre ederek internete aldığı sipariş ve satışları rahatlıkla kullandığı romsis inflight yazılımına aktarabiliyoruz. Aynı şekilde yazılım üzerinden web sayfasına ihtiyaç duyduğu verileri gönderebiliyoruz.
romsis Inflight alanında geliştirilmiş ilk ve tek yerli yazılım olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Ar-ge departmanımızda yaptığımız geliştirme ve testlerle yazılımımızı her yeni versiyonuyla daha pratik,daha hızlı,daha hatasız ve daha kaliteli yapmaya devam ediyoruz . Bizim için en büyük ödül yazılımımızı kullanırken göstermiş olduğunuz memnuniyettir.Romsis Inflight yazılımı dünya pazarında aranan en büyük oyunculardan biri olmaya devam edecektir.
Uçak İçi Satış Yazılımı

 


Döküman Merkezi