romsis  İhtiyaç duyguğunuz windows, web, cloud, ios android mobil projelerinde deneyimli ekimizle sizlere çözüm sunmaya devam ediyoruz.

romsis  İhtiyaç duyduğunuz yazılım projelerinde önce sizi yaptığımız toplantılarla analiz ediyoruz. Analiz süreci bir yazılım projesinin %70'ini oluşturmaktadır. Analiz sürecinde sağlıklı olmayan ve eksik noktalar olduğu sürece projede başarıya gidilmesi imkansızdır.

romsis  Analiz sürecinde müşterilerimizin ihtiyacını en küçük ayrıntısına kadar detaylandırıyoruz. Yaptığımız analizi dökümente edip müşterilerimizle paylaşıyoruz. Amacımız "Sizi doğru anladık mı?" sorusuna cevap bulmakdır.

romsis  Ön analiz çalışmasından sonra detaylı analiz çalışması ile yaptığımız ön analizin detay ve kapsamlarını net şekilde belirleyip gözden kaçacak herhangi bir nokta bırakmamaktır.

romsis  Analiz aşamalarından sonra ihtiyaç olunacak projede kullanılacak yazılım teknolojileri ve kurulacak platformlar belirlenir. Gerek windows masaüstü veya web gereksede ios android mobil projelerde her aşamada detaylı analiz süreci yürütülür.

romsis
romsis  Proje tamamladığımızda iç teslerimizden sonra müşteri kabul testleri ile birlikte devreye alma süreçleri yürütülür.
romsis  Proje tamamladığımızda iç teslerimizden sonra müşteri kabul testleri ile birlikte devreye alma süreçleri yürütülür.

 

Demo Talep Et

romsis

romsis DEPO & ÜRETİM YÖNETİMİ

romsis Depo stok ve üretim takip yazılımımız

romsis Kontrollü mal kabul, sevkiyat planlamadan sevkiyat aksiyonuna, ambar transfer, depoların adreslemesi, ürün barkotlaması, lot takibi başta olmak üzeri tüm wms süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Ayrıca üretim reçeteleri, üretim emirleri, iş istasyonu takip, tedarik yönetimi, ihtiyaç planlamasından üretim süreç analizine ve verimlilik ölçümünü yönetebilirsiniz.

romsis DEPO & ÜRETİM YÖNETİMİ

romsis DETAYLI İNCELE  

romsis

romsis INFLIGHT

romsis Romsis inflight uçak içi satış yazılımı

 Dünyada en büyük inflight yazılımı olan Romsis Inflight yazılımı ile uçak içinde yapılan satışlarınızı yönetebilir, gümrüklü gümrüksüz operayonlarının sürekliliğini sağlayabilir, para öldürme ekranıyla birden farklı para birimlerinde satışlarınızı net görebilir, geniş rapor ve analiz ekranlarıyla karlılığınızı net görebilirsiniz. Ayrıca birçok farklı diz desteğiyle operasyonlarınızın olduğu tüm ülkelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

romsis INFLIGHT

romsis DETAYLI İNCELE  

romsis

romsis Romsis RFID Depo Stok Yönetim Sistemleri

romsis Depo Yönetim Sisteminde RFID

romsis Bir WMS ile birlikte RFID, toplama, tedarik zincirleri, kontrol, teslimatın daha iyi yönetilmesine yardımcı olan, mal girişini ve diğer birçok işlem akışını kapsayan ve Depo yönetim sistemine görünürlüğü iyileştirerek maliyeti azaltan ve karı artıran mükemmel bir gerçek zamanlı iş aracıdır.

romsis Romsis RFID

romsis DETAYLI İNCELE